ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nabídka prací a služeb - Bagro-Trans s.r.o. | zemní práce, doprava materiálu a likvidace odpadu

Nabídka prací a služeb

Nabídka prací a služeb společnosti Bagro-Trans s.r.o. je opravdu široká.
Od dopravy stavebních materiál, likvidaci odpadů, zemní práce včetně demolic, přes kontejnerovou službu, pneuservis a opravy vozidel, až po zámečnickou dílnu.

Doprava materiálů

Doprava stavebních materiálů vozidla s užitečnou hmotností 6-30 tun, doprava palet stavebních prvků-auto s hydraulickou rukou, dostupnost i do obtížných terénů, různé druhy štěrků písků a recyklátu skladem.

Kontejnerová služba

Kontejnerová přeprava vanových a velkoobjemových kontejnerů 5-40m3, přistavení a odvoz kontejnerů na telefonické objednání, možnost dlouhodobých pronájmů kontejnerů objemu 5-40m3.

Likvidace odpadů

Likvidace a odstranění odpadů „O" i „N" včetně evidence, možnost recyklace stavebních i druhotných odpadů.

Pneuservis a opravy vozidel

Veškeré servisní práce, přezouvání a vyvažování kol, nákladní i osobní vozidla a bagry, opravy průrazů a defektů, prodej pneumatik a příslušenství.

Zemní práce včetně demolic

Zemní práce malými středními i velkými bagry a stroji, příprava území, zakládání staveb, kanalizace, příprava základů a desek domů, demolice starých objektů staveb, včetně recyklace stavebních sutí, mobilní drcení, sutin a betonů.

Zámečnická dílna

Zámečnické práce, opravy mechanických částí a repase lopat a břitů stavebních strojů autoklempířské práce, opravy vozidel mechanické í lakýrnické, výměny olejů a provozních kapalin.